לקוחות מספרים

  הגן הבוטני לוגו

שלום וברכה,

כאשר התמניתי לתפקיד מנכ"ל הגן הבוטני, היה ברור לי שעל מנת להצליח בתפקיד, שהיה עבורי קפיצת מדרגה ניהולית, אני אזדקק לליווי בלתי תלוי. 

רעיה ליוותה אותי בכל תקופת עבודתי, החל בתהליך הכניסה לעבודה ובניית הקשר עם העובדים והועד המנהל, דרך תהליכים ארגוניים מורכבים אשר דרשו מענים ייחודיים, תוך התייחסות למבנה ארגוני הכולל צוות רב-מקצועי ומגוון ובסביבה ניהולית מאתגרת בעיר מורכבת כמו ירושלים, ועד ליווי תהליך היציאה שלי מהעבודה אחרי שמונה שנות ניהול. 

במהלך העבודה למדתי על האופן שבו אני פועל, על התפיסה הניהולית שלי, על תבניות עבודה ודפוסי תקשורת, על חוזקות וחולשות של כמנהל ועל עצמי באופן כללי. 

תהליך העבודה עם רעיה השפיע מאוד על תהליכי הניהול שלי, על הבחירות המקצועיות  ועל ניהול הקריירה שלי-  ואני מודה לה מאוד על כל אלו. 

בכבוד רב ובברכה, 
אורן בן יוסף / ינואר 2018 

  הגן הבוטני לוגו

אחרי התלבטות של מעל שנה הגעתי לרעיה. היה לי ברור שצריך לעשות שינוי בקריירה ושיזמות זה דבר שבוער בעצמותיי. אך מצד שני היציבות, כך גיליתי, היא גורם שחשוב לי ומשפיע בחישוב דרכי. 
בפגישות רעיה גרמה לי להבין תחילה באיזה מצב אני נמצא. לאחר מכן, מיפינו את התכונות ותחומי העניין שלי וניסינו לכוון לצעד הבא. 
בסופו של יום קפצתי למים ועשיתי מספר צעדים שהובילו אותי למקום בו הרגשתי שלם יותר עם כלים להמשך המסע. הדרך עוד ארוכה ומפותלת ולא תמיד נדע לאן היא מובילה, אך מצפן תמיד עוזר להגיע לשביל שמרגיש נכון יותר. 

גיל / אוגוסט 2018

רעיה יקרה,

אין לי ברירה אלא לחטוא בקלישאה ולומר שמילים לא יוכלו לתאר עד כמה חשובים ומשמעותיים היו הליווי וההנחיה שלך לאורך השנה האחרונה. 

התברכת ביכולת נדירה לא רק להבין את האדם מולך, אלא לגרום לו להבין את עצמו טוב יותר, ואין זה דבר קל ערך. השנה האחרונה היתה מהחשובות והמשמעותיות בחיי, ותודות לך הצלחתי לנווט אותה לחוף מבטחים. היית לי לא רק מלווה מופלאה, אלא גם מודל מעורר השראה. וככזו תשארי עמי הרבה מעבר לשנה שחלפה. בהערכה רבה. 

א' / 2014

רעיה יקרה,

סוקרטס אמר כי הסוד של השינוי, הינו למקד את כל האנרגיה בלא להילחם בישן, אלא בלבנות את החדש. בתקופה קריטית בקריירה שלי, בה נבחרתי להקים אגף חדש על חורבות האגף הישן, את היית שם בשבילי בתמיכה, בעצה, בעזרה והרבה אמונה ביכולת שלי לעמוד במשימות. ברגישות ובמקצועיות כיוונת אותי לדרך הנכונה. לא רק בהקשר לתפקיד אלא גם ובעיקר מתוך דאגה אישית כי אדע לשמור על האיזון נכון בין עבודה לחיים אישיים. בפרק משמעותי בחיי, היית לי מגדלור מאיר, יועצת סתרים ו"שולת מוקשים". אני מרגישה כי נגעת באמצעותי בעובדי האגף תוך כדי מציאת האיזון בין מטלות האגף לבין רווחת העובד, ואני רוצה להודות לך גם בשמם. היה לי כבוד ועונג לקבל הדרכתך אשר תשתמש אותי לאורך ימים ואני מרגישה כי יצאתי מחוזקת.

בתודה ובהערכה

נ' / 2015​​

רעיה יקרה,

לא קל למצוא אנשים שמצליחים להגשים בעצמם את מה שהם מלמדים. אנחנו אמנם מנסים ללמד ניהול ולפתח מנהיגות אך לממש את התורה זה כבר סיפור אחר. במיוחד לא קל להנהיג צוות של אנשים שכל אחד ידען ומלומד ובעל דעה עצמאית. 

את ידעת לעשות זאת בכשרון רב, בחכמה, ביצרתיות ובאנרגיות תוססות שהתניעו את כולנו. לא נרתעת מהלהלחם ולהאבק כשצריך להתנהל בתוך המשאבים המצומצמים שהוקצו לתוכנית על מנת למצות את המיטב למען המשתלמים. ידעת לגשר ולפשר אך במקביל גם ידעת להעביר ביקורת בעת הצורך. שימשת אוזן קשבת ביחד עם התווית הדרך והיית ועודך חברה. 

כולנו מצרים על כך שאת עוזבת את התוכנית ואותנו, אך מאחלים לך מכל הלב הצלחה בכל דרך שתבחרי ללכת בה.

באהבה רבה.

מורי התוכנית להכשרת מנהלים דוד ילין /2008

רעיה יקרה מאוד,

איך לסכם שנה משמעותית כל כך, בעיקר רציתי להגיד תודה. על שנתת לי להתבלבל ולהתפזר- אבל עזרת לי להתמקד. על שאיפשרת לי לחלום ולחבר אותי חזרה לקרקע. על המקצועיות- אבל מלווה ביחס חם ואישי. מה יכולתי לבקש יותר? ובעיקר- על שעזרת לי למצוא בחזרה את ה-passion לדבר הגדול הבא. זכיתי לדבר הגדול הבא.

תודה בהערכה. 

א' / 2011

המפגש שלי עם רעיה היה עבורי מפגש עם מגדלור. השינוי שעשיתי בחיי היה רגע מכונן, שאיפשר לי להגדיר את סיפור חיי בצורה שונה, להפעיל את עצמי בצורה חדשה ולבנות את חיי סביב נרטיב של פריצת דרך ממקום של תקיעות מייסרת. למדתי ששינוי אפשרי בכל גיל ובכל מצב ונתון בידנו בלבד.

עירית/ 2017

לרעיה יקרה,

תודה על שידעת לחשוף בי את שצריך להאיר את הדרך, ללוות, לכוון, ולהאמין. חלק גדול מהצלחתי אני חב לך. שמח שהיתה לי הזכות לפגוש אדם מיוחד כמוך שיודע לתת כל כך הרבה. בהערכה גדולה מכל הלב.​

נ' / 2010

רעיה יקרה,

לא מעט שנים את מלווה אותי, במישור המקצועי, הניהולי ואפילו האישי. זכיתי!

את תמיד האדם הנכון במקום הנכון, תומכת, מסייעת, מקשיבה, מציגה נקודות מבט חדשות, מפצחת מורכבויות והכל בנעימות ובסבלנות אין קץ. יש לך יכולת מופלאה להבין מהר מאוד סיטואציות, להגיד את הדבר הנכון ולתת את העצה המדויקת. 

אני כל כך מעריך ומאחל לעצמי ולתוכנית משפיעים עוד שנים רבות של עבודה יחד. לך אני מאחל שתמשיכי להתפתח, לצמוח ולהעביר את החוכמה הזאת הלאה, לכמה שיותר ארגונים ואנשים.

תודה רבה על הכל!

רונן קוטין

מנהל משפיעים

לוגו למכתב של רונן קוטין.jpg
לוגו למכתב של רונן קוטין.jpg

עמיתי ממשק של האגודה הישראלית לאקולוגיה נעזרים בד״ר רעיה יואלי זה 4 שנים. קוראים לרעיה אצלנו מחלצת הרצונות. באמצעות השיטה הנרטיבית רעיה עוזרת לאנשים לדעת בבירור מה יהיה השלב המקצועי הבא בחייהם. יהיו אלה מתלבטים כרוניים, מי שבודקים קריירה חדשה לחלוטין או אנשים מוכשרים שמצויים בצומת ההחלטות החשוב בחייהם, תוך פגישה או שתים רעיה מובילה אותם לבדיקה עצמית סדורה ומחלצת מהם רצון ברור בעקבותיה. והכל בנועם, באמפטיה, בכבוד ותוך עניין עמוק במי שעומד לפניה, ובהצלחתו.

 

ד״ר עמיר פינק

מנהל תכנית ממשק

האגודה הישראלית לאקולוגיה ולמדעי הסביבה

לוגויים2_0021_ממשק.jpg
לוגויים2_0021_ממשק.jpg

מבין לקוחותיי

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.